Bestuur & coördinatoren Hart-Vaat-Long netwerk Twente

Voorzitter

  • Vacant
  • E-mail:
    voorzitter@hvlnetwerk-twente.nl

Secretaris

  • Frank Zuijdgeest
  • E-mail:
    secretaris@hvlnetwerk-twente.nl

Penningmeester

  • Majella Broekman
  • E-mail:
    penningmeester@hvlnetwerk-twente.nl

Vakinhoudelijk lid

  • Wim te Wierik
  • E-mail:
    w.j.g.m.tewierik@saxion.nl
  • E-mail:
    wimtewierik@home.nl

Coördinator “Long”:

  • Ruud Kotte
  • E-mail:
    r.kotte@mst.nl

Coördinator “Long”:

  • Els Sleiderink - Hassink
  • E-mail:
    emhassink@gmail.com

Coördinator “Long”:

  • Bianca Buitenweg - Essing
  • E-mail:
    b.essing@zgt.nl

Coördinator “Hart-Vaat”:

  • Truus Lucas
  • E-mail:
    truuslucas56@gmail.com

Coördinator “Hart-Vaat”:

  • Majella Broekman
  • E-mail:
    majellabroekman@live.nl

Coördinator “Hart-Vaat”:

  • Linda Vos-Maneschijn
  • E-mail:
    linda.vos-maneschijn@de-haere.nl

Realisatie Weland Webdesign | Copyright © 2021 HVL Netwerk Twente |  Alle rechten voorbehouden.